Korzyści

Minimalizacja ryzyka Inwestora

W ramach realizacji budowy w systemie zleconym firmie wykonawczej SOLID HOUSE Inwestor otrzymuje korzyści, które zapewnią mu bezpieczeństwo zarówno finansowe jak i jakościowe.

Każda umowa zawiera harmonogram rzeczowo finansowy, na podstawie którego dokonywane są rozliczenia za wykonane etapy budowy.

Rozwiązania organizacyjne podczas budowy domu przez firmę SOLID HOUSE sprawiają, że przyszły właściciel budowanego domu może spać spokojnie i bez obaw planować przyszłość w nowym domu.

Solidność wykonania 

Domy budowane przez firmę SOLID HOUSE podlegają stałej kontroli i są stale nadzorowane przez Kierownika Budowy oraz wykształconą i doświadczoną kadrę.

Doświadczenie zebrane podczas dotychczasowych realizacji pozwala nam unikać zdarzających się w projektach błędów oraz proponować rozwiązania zamienne, które w wielu sytuacjach polepszają późniejsze funkcjonowanie  budynku i wygodę użytkowników

Najlepsze materiały budowlane

Domy budowane przez firmę SOLID HOUSE wznoszone są metodą tradycyjną, jako domy murowane, z wysokiej klasy materiałów.

Jako materiał konstrukcyjny na ściany najczęściej stosowane są bloczki z betonu komórkowego lub pustaki ceramiczne. Dachy kryte są dachówką cementową marki Braas. Dobór materiałów do budowy domu odbywa się zawsze w porozumieniu z Inwestorem.

Używana w inwestycji stolarka okienna posiada minimum 6-cio komorowy profil i pakiet trzyszybowy. Wszystkie materiały cechują się wysokimi parametrami w swojej klasie, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Dom budowany przez firmę SOLID HOUSE jest po prostu solidny i bezpieczny.

Projekt UE logotypy